Шкаф за бања BBK160X01

4,799 ден

Опис

– Боја: рустикално кафеава
– Материјал: Иверица
– Големина на производот: 40 x 30 x 167 cm
– Тежина на производот: 19,3 кг
– Вкупна максимална носивост: 15 kg

Шкаф за купатило цени

Шкаф за бања

Уживајте во ефектот: винтиџ кафените дрвени тонови на овој висок кабинет обезбедуваат идеална сцена за тоалети во бањата, сувенири во дневната соба или вашите омилени книги во спалната соба.

Дали сакате целосно да го искористите аголот во вашиот стан? Тогаш овој кујнски кабинет со димензии 40 x 30 x 167 cm, кој заштедува простор, со 3 отворени прегради и 2 прилагодливи полици внатре е на ваша страна.

Изработен од висококвалитетен дрвен материјал, овој кабинет за бања ветува долг работен век. Ќе ја украсува вашата бања во наредните години.

Пред се – безбедност: Безбедноста е секако наш врвен приоритет. Затоа, овој шкаф за складирање е опремен со заштита од навалување, што му дава добра стабилност и го штити од превртување.

skafovi za kupatilo

полица за бања

polici za banja

polica i skaf

 

 

Шкаф за купатило прима мебел

skafovi za kupatilo mk

Содржина на пакетот:
– 1 x висок шкаф
– 1 x Анти Комплет против превртување
– 1 x комплет за склопување
– 1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Шкаф за бања BBK160X01”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Слични производи…

Шкаф BBK143X01V1

Само 5 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

6,299 ден

Шкаф за под мијалник BBK04BX

Само 5 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

4,799 ден

Шкаф со 4 фиоки и полица VASAGLE LHC41W

На залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

6,200 ден

4,799 ден

Само 5 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

SKU: BBK160X01 Категории: , ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart