Шкаф за мијалник BBC410P31

6,599 ден

Опис

Боја: Бела
Материјал: МДФ (лесна плоча со средна густина), хром
– Позлатено копче
Големина на производот: 90 x 30 x 60 cm (Д x Ш x В)
Тежина на производот: 13,5 kg

skafoviНајдобрите работи за овој шкаф на прв поглед:

  • Едноставен и стилски: Овој бел шкаф дава свеж шмек на вашата бања.
  • Цврст: Изработен од висококвалитетен МДФ, овој шкаф за бања обезбедува долг работен век.
  • Екстра долг и простран: Овој шкаф за бања е долг 90 см и нуди многу простор за складирање на хигиенски предмети.
  • Флексибилни: Полиците што се прилагодуваат на висина ви овозможуваат да складирате предмети со различна големина.
  • Цврсти: Заградените делови за заштита на навалување ја зголемуваат стабилноста на овој шкаф за бања.
  • Практично: Вратите на шкафот се опремени со рачки кои ви овозможуваат лесно да ги отворате и затворате вратите.

шкаф зза мијалник

skaf za banja

skafovi za mijalnik

мијалник

Висококвалитетни МДФ панели – Шкафот за бања е направен од висококвалитетни медијапан панели и исто така има пријатно мазна површина, лесна за чистење.

umivalnici

Практични хромирани рачки -Хромираните рачки му даваат на шкафот декоративен шмек и исто така ви помагаат да ги отворате и затворате вратите лесно.

pod umivalnici

Шарки – Овој шкаф за бања е опремен со цврсти метални шарки кои обезбедуваат долг работен век.

skaf za mijalnik

шкафови

Содржина на пакетот:

1 x Под мијалник шкаф
1 x комплет за додатоци
2 x Анти-Комплет против превртувања
1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Шкаф за мијалник BBC410P31”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Слични производи…

Шкаф BBK143X01V1

Само 5 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

6,299 ден

Шкаф за бања BBK160X01

Само 5 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

4,799 ден

Шкаф за под мијалник BBK04BX

Само 5 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

4,799 ден

6,599 ден

Само 4 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

SKU: BBC410P31 Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart