ТВ комода LTV301B01

9,499 ден

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, челик
Големина на производот: 147 x 40 x 50 cm
Тежина на производот: 36,5 kg
Макс. површинска носивост: 65 kg
Макс. оптоварување Вкупно: 105 kg

tv komodi skopje

тв комоди

тв комоди цени

tv komodi

tv komodi

tv omodi cena

  • Индустриски елементи
    Со мешавина од рустикален кафеав тон, црн мат челик, чисти линии и странични рамки во форма на Х, оваа ТВ комода формира функционално решение за вашиот телевизор и предметите околу него.
  • Изграден да трае
    За оние кои бараат квалитетно парче, оваа ТВ комода нуди повеќе од форма и функција. Изработена од честички и челична рамка ќе го задржи својот вистински карактер секоја измината година.
  • Лесно монтирање
    Доаѓа со нумерирани делови, јасни упатства и клуч, за да можете лесно да го составите и да ги поканите вашите пријатели на маратонска филмска вечер.

 

Содржина на пакетот:

1 x ТВ кабинет
1 x комплет за склопување
1 x Инструкции

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “ТВ комода LTV301B01”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

9,499 ден

Само 2 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

SKU: LTV301B01 Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart