Аголна компјутерска маса VASAGLE LWD72X

- 31%

8,999 ден

кп излог
5 out of 5

Распродадено

Во цената е вклучена

И доставата до вашиот дом.

Достава за 1-2 дена

Низ цела Македонија.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: аголна-компјутерска-маса-vasagle-lwd72x Категории: , ,

Пространа работна површина: работната површина од 138cm x 138cm x 75cm висина, оваа работна маса во облик на L, располага со површина за 3 до 4 компјутерски монитори, и ви нуди доволно простор за работа и студирање, чувајќи сè што ви треба при рака и лесно достапно.

biro

Цврсто и издржливо: изработено со цврста челична рамка засилена со долни дополнителни попречни шипки, ова аголно биро е доволно цврсто да издржи до 50kg на оптоварување на полицата и ќе ви служи со години.

rabotna masa

 

Отсечен агол за уредување на каблите: задниот агол на ова канцелариско биро во форма на L е отсечен за да се овозможи каблите да поминат низ, помагајќи ви да управувате со каблите од електрониката за да ја одржувате работната површина уредна и пријатна за очи.

Работно биро цена

Практични прилагодливи стапала: Прилагодливите стапала го одржуваат компјутерското биро стабилно на нерамни подови и го штитат вашиот под од гребнатини.

Мебел биро

Двете отворени полици за складирање ви овозможуваат да складирате често користени предмети за лесна пристапност.

Бироа мк

Долните попречни шипки служат како потпирачи за нозе, поддржувајќи ги стапалата за да можете да ги опуштите нозете.

 

 

8,995 Позитивни оценки на Амазон

Канцелариски мебел биро
Kancelariski biroa mk
компјутерско биро
Бироа
Работна маса биро
biro skopje
Компјутерски бироа
Kancelariski biroa mk
Работни бироа
Продажба на бироа
Работна маса биро
Детски бироа
Мали бироа
Kancelariski biroa mk

Детали за производот: Аголна компјутерска маса VASAGLE LWD72X

Материјал

Челик

Време на монтирање

15 минути.

9 мислења за Аголна компјутерска маса VASAGLE LWD72X

Слики од корисниците

Image #1 from Илина Крстиновска
Image #2 from Ratko Angelovski
Image #3 from Burhan Mustafoski
Image #4 from Fatmir Saliu
Image #5 from Горан
Image #1 from Илина Крстиновска

Илина Крстиновска

Бев скептична, но навистина ми се допаѓа ова биро за мојата домашна канцеларија. Изгледа одлично. Дефинитивно препорачувам.

Image #2 from Ratko Angelovski

Ratko Angelovski

Мојот тинејџер сам го состави. Големината и изгледот се одлични, токму она што тој го сакаше.

Image #3 from Burhan Mustafoski

Burhan Mustafoski

Ist e kako na slikite apsolutno se mi se dopadja

Image #4 from Fatmir Saliu

Fatmir Saliu

Super prezadovolen sum 👌🏽👌🏽👌🏽

Image #5 from Горан

Горан

Одлична е и лесно се склопува

Image #1 from Илина Крстиновска
Image #2 from Ratko Angelovski
Image #3 from Burhan Mustafoski
Image #4 from Fatmir Saliu
Image #5 from Горан
 1. Stojanovska Snezana

  Zdravo go zemav biroto fala vi preubavo e

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Lazarevski Igor

  Sovrsena e mi se dopadja kompaktniot dizajn, a i sovrseno se vklopuva.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Besar Iljazi

  Preubava ja preporacuvam

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Илина Крстиновска

  Бев скептична, но навистина ми се допаѓа ова биро за мојата домашна канцеларија. Изгледа одлично. Дефинитивно препорачувам.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Илина Крстиновска
 5. Ratko Angelovski

  Мојот тинејџер сам го состави. Големината и изгледот се одлични, токму она што тој го сакаше.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Ratko Angelovski
 6. Burhan Mustafoski

  Ist e kako na slikite apsolutno se mi se dopadja

  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Burhan Mustafoski
 7. Fatmir Saliu

  Super prezadovolen sum 👌🏽👌🏽👌🏽

  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Fatmir Saliu
 8. Nikola Bozinovski

  Mnogu sum zadovolen pristigna se vo najdobar red bez nikakvi ostetuvanja, vi blagodaram.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
Вашето мислење

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Откажи

Аголна компјутерска маса VASAGLE LWD72X
Аголна компјутерска маса VASAGLE LWD72X

8,999 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги