Шкаф за под мијалник BBK04BX

4,799 ден

Опис

Боја: рустикално кафеава
Материјали: иверица
Големина на производот: 30 x 60 x 63 cm (Д x Ш x В)
Големина на исечокот: 15 x 20 x 31,5 cm (Д x Ш x В)
Тежина на производот: 13 kg
Вкупен максимален капацитет на оптоварување: 20 kg

podmijalnik

 

Шкаф за под мијалникРустикален во бањата: А зошто да не? Тоа е најдобриот начин да внесете голема доза на безвременски шарм и карактер во вашата бања. Со овој кафеав кабинет под мијалник со рустикален акцент, ќе изгледа како ниеден друг!

Продолжен животен век: висококвалитетни честички, прилагодливи ногарки и комплет против врвови – затоа овој мебел е стабилен, цврст и отпорен!

Складирање под мијалник: Со отвор за сифон од 20 x 15 x 31,5 cm, има големина од 60 x 30 x 63 cm. Ставањето на оваа витрина во вашата бања значи истражување на претходно ненаселениот простор под вашиот мијалник.

Овој шкаф за под мијалник има шкаф со прилагодлива полица со 3 опции за висини внатре за да се сокријат хигиенските тоалети и отворена преграда за лесно наоѓање на чешлите и прикажување на вашите парфеми.

Шкафот за складирање на бања доаѓа со лесно разбирливи илустрирани упатства и нумерирани делови.

Шкаф за под мијалник цени

Шкафче за под мијалник

Шкафче за под мијалник прима мебел

Шкафче за под мијалник мебел ви

Содржина на пакетот:
– 1 x Кабинет под мијалник
– 1 x Анти – Комплет со совети
– 1 x комплет за склопување
– 1 x инструкции 

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Шкаф за под мијалник BBK04BX”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Слични производи…

Шкаф BBK143X01V1

Само 5 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

6,299 ден

Шкаф за бања BBK160X01

Само 5 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

4,799 ден

Шкаф за чевли LBS101B01

Само 3 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

8,299 ден

4,799 ден

Само 5 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

SKU: BBK04BX Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart