Кабинет за бања BBC40WT

5,899 ден

Опис на производот:

Боја: бела
Материјал: МДФ (лесонит со средна густина)
Големина на производот: 60 x 30 x 80 cm
Тежина на производот: 12,7 кг

шкаф-за-бања-цени-икеа

за-бања икеаПовеќе опции за складирање: наредете ги вашите лосиони или шампони на отворената полица за лесен пристап, чувајте ги вашите средства за чистење на прилагодливата полица во шкафот, која има 3 опции за висина, и поставете послужавник со миризливи свеќи на врвот за да создадете релаксирачки и романтичен амбиент во вашата бања.

Овој шкаф не е само за во бања, бидејќи може да се стави во кујната за чување тенџериња или тави, во дневната соба за книги и рамки за слики или во влезот за ставање клучеви или чанти и сл!

бањи

banji

skafovi za banja na popust

skaf

шкаф-за-бања

skaf na popust

шкафови

Цврст и издржлив – можете да го користите овој шкаф за складирање со години.

skaf-za-banja

Лесно се чисти – Мазната површина на шкафот за бања лесно се брише со влажна крпа.

skafovi-za-banja

Додадете допир на гламур со овој кабинет и направете ги вратите лесно да се отворат.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Содржина на кутијата

1 x Кабинет за бања
1 x комплет против тркалање
1 x комплет за додатоци
1 x Инструкции

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Кабинет за бања BBC40WT”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Слични производи…

Полица за бања BBC64WT

Само 1 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

7,499 ден

Шкаф за бања BBK160X01

Само 5 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

4,799 ден

Шкаф за складирање LSC102B01

Само 4 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

6,500 ден

5,899 ден

Само 5 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

SKU: BBC40WT Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart