Шкаф за складирање LSC102B01

6,500 ден

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, нерѓосувачки челик
Големина на производот: 40 x 80 x 76 cm
Тежина на производот: 19,1 кг
Макс. оптоварување одозгора: 50 kg

тв-комоди

бк-мебелИзработен со црна челична рамка и рустикален кафеав врв, овој кабинет за складирање во индустриски стил цврсто се вклопува во вашата дневна соба, ходник или спална соба – додајте малку гламур во вашиот дом додека нуди многу простор за складирање.

Направен од издржливи честички и цврста челична рамка, ќе стои цврсто покрај вас за долг работен век.

Немирните кабинети не прават добро складирање. Пронајдете ја рамнотежата со нашиот шкаф со прилагодливи стапала, способен да држи сè на ниво дури и на малку нерамните подови.

Што добивате: шкафче за складирање во индустриски стил со јасни упатства и етикетирани делови за лесно склопување и комплет против врвови за безбедност.

komodi-ceni

komodi za dnevna

комоди за дневна

 

komodi-formanova

Содржина на пакетот:

1 x шкаф за складирање
1 x комплет со додатоци
1 x комплет за фиксирање
1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Шкаф за складирање LSC102B01”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Слични производи…

Шкаф BBK143X01V1

Само 5 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

6,299 ден

Шкаф за бања BBK160X01

Само 5 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

4,799 ден

6,500 ден

Само 4 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart