Полица за бања BBC64WT

7,499 ден

Опис

– Боја: Бела
– Материјал: МДФ (Влакно со средна густина)
– Големина на производот: 60 x 32,5 x 122 cm (Д x Ш x В)
– Тежина на производот: 16,9 kg

kabinet za banja

polici za banjaСакате да ги имате сите ваши крпи при рака. Овој разновиден кабинет ги чува најважните работи во бањата во близина.

Повеќе опции за складирање: наредете лосиони и соли за капење на отворената полица, ставете крпи во фиоката и средства за чистење во долниот кабинет на вратата, на врвот, поставете послужавник со миризливи свеќи, мала вазна со розови божури за прекрасен приказ.

Сеопфатно парче: Не само за бања, може да се стави во кујната за да се складираат микробрановата печка, тенџерињата и тавите;

во дневната соба за книги и рамки за слики; или на влезот за да ги држите неопходните работи и чевлите надвор од вратата… се зависи од вас!

Kupiprodaj е посветен да нуди висококвалитетен мебел за да создаде пријатна и удобна атмосфера за вашиот дом.

polica za banja

polica za banja na popust

полици за бања

polici za kupatilo

кабинети за бања

Уред против соборување – Стабилен и нема да се преврти за да се обезбеди безбедна употреба.

kabinet za banja

Еколошки безбедна боја – 3 слој од горниот слој е еколошки безбеден, мазен и нежен, отпорен на дамки и лесен за чистење.

kabineti za banja

Метална шарка – Изберете висококвалитетни материјали за тивко отворање и затворање; исто така и за долг работен век на кабинетот.

 

полици за купатило

Содржина на пакетот:
– 1 x кабинет за бања
– 1 x торба со фитинзи
– 1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Полица за бања BBC64WT”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Слични производи…

Полица од бамбус SONGMICS LBS04N

Само 1 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

2,450 ден

Шкаф BBK143X01V1

Само 5 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

6,299 ден

Шкаф со 4 фиоки и полица VASAGLE LHC41W

На залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

6,200 ден

7,499 ден

Само 1 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

SKU: BBC64WT Категории: , ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart