Полица за книги LLS47BX

6,699 ден

Опис

– Боја: рустикално кафеава, црна
– Материјал: Иверица, Метал
– Големина на производот: 56 x 34 x 173 cm (Д x Ш x В)
– Тежина на производот: 19,1 кг
– Макс. Капацитет на  оптоварување на секоја полица: 5 kg

polici za knigi mebel vi

polici za knigi ikea

скалилни полици

polici za knigi videnovПолица за книги во индустриски стил
Ако сте сериозни за функционално складирање, тогаш оваа скалилна полица со кабинет е решението за складирање на кое можете да се потпрете. Со 4 надворешни полици и дополнителен затворен кабинет на дното, оваа повеќестепена полица нуди доволно простор за книги, фигури или украси.

Мултифункционална полица за книги со кабинет
Користете ја оваа мултифункционална полица за книги во која било просторија од куќата. Со индустриски стил кој ќе се вклопи речиси секаде, можете да ја ставите во спалната соба за семејни фотографии, во дневната соба за игри и украси или во канцеларијата за книги и сл.

Чувајте го вашиот дом исполнет со мебел од сличен индустриски стил за сеопфатен изглед. Ironwood.mk нуди опции во индустриски стил за речиси секоја соба од куќата, овозможувајќи ви да имате кохерентен изглед насекаде. Оваа повеќестепена полица од скали совршено ќе се вклопи заедно со масичка за кафе во индустриски стил, странична маса или дури и поврзана со некои ѕидни полици.

polici za knigi jusk

polici za knigi prima

polici za knigi vardar mebel

Содржина на пакетот:
– 1 x Полица за скали
– 1 x комплет за додатоци
– 1 x инструкции 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Полица за книги LLS47BX”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

6,699 ден

Само 3 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

SKU: LLS47BX Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart