Шкаф за складирање BBC01WT

4,899 ден

Опис на производот:

Големина на производот: 60 x 30 x 60 cm
Големина на исечокот: 20 x 15 cm
Големина на пакувањето: 68 x 36 x 16 cm
Материјал: МДФ
Боја: Бела
Нето тежина: 9,4 кг
Бруто тежина: 10,3 кг

kabineti za kupatilo

skafovi za kupatiloОвозможува корисна опција за складирање на приборот за бања – Кабинетот под мијалникот е поделен со 3-степена прилагодлива полица во 2 прегради, флексибилни за складирање на предметите на различни висини. Оптимално го користи просторот под мијалникот и исто така создава дополнителен простор.

Мат прегради зад двојната врата што се врти за 180° со хромирани метални рачки – може да се складираат крпи, детергенти, тоалетна хартија и други додатоци за бања, заштитени од прашина, вода и љубопитните очи.

Димензии – Големина на дупката на сифонот (само на плочата на капакот): 20 x 15 cm, големина на кабинетот: 60 x 60 x 30 cm (ширина x висина x длабочина), измерете ја големината на сифонот и просторот што е достапен под мијалникот и одлучи дали овој кабинет е соодветен.

Материјал отпорен на влага, исто така лесен за чистење – ормар за мијалник од МДФ (класа Е1), површина обработена со боја, отпорна на влага и мувла, исто така лесно се чисти.

ЛЕСНО СОСТАВУВАЊЕ – Деталните графички инструкции ви овозможуваат чекор по чекор да го составите; деловите се класифицирани со букви за да се избегне забуна.

skaf za kupatilo

мебел за бања

mebel za banja

Шкаф за складирање

skafovi za kupatilo na popust

 

Содржина на пакетот:

1 x Шкаф
1 x торва со алатки
1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Шкаф за складирање BBC01WT”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Слични производи…

Кабинет за бања BBC40WT

Само 5 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

5,899 ден

Шкаф за бања BBK160X01

Само 5 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

4,799 ден

Шкаф за бања со огледала LHC002

Само 5 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

3,299 ден

4,899 ден

Само 2 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

SKU: BBC01WT Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart