Шкаф за бања со огледала LHC002

3,299 ден

Опис на производот:

Боја: Бела
Димензии на кабинетот за бања: ‎56 x 13 x 58 cm
Тежина: 7 кг.
Главен материјал: МДФ медијапан.
Тип на облога: Лак
Капацитет: Голем

skafovi so ogledala

 

Шкаф за бања со огледала скопје

Шкаф за бања со огледала на акција

 

Шкаф за бања со огледала цени

 

Шкаф за бања со огледала мк

Едноставен ормар за огледало за бања со двојна врата.

Погледнете ја убавината во организирана бања.

Овој вграден кабинет за бања со огледало е совршен за мали бањи на кои им треба начин да се соберат расфрланите работи низ тоалетот.

Прилагодливите полици внатре ви овозможуваат да поставувате големи и мали предмети, додека отворената полица одоздола обезбедува отворен простор за складирање на други предмети.

Мазната бела боја, проѕирното огледало и квалитетните метални елементи на овој кабинет за бања ќе ја осветлуваат вашата бања во годините што доаѓаат.

Со детални, илустрирани упатства и нумерирани делови, ќе ја наполните оваа ѕидна единица и ќе ја закачите во вашата бања, дневна соба или дури и во вашиот влез пред да го дознаете.

шкаф-за-бања-1-1410x1536

skaf za banja so ogledala

Содржина на пакетот:

1 x Кабинет за бања
1 x комплет за додатоци
1 x Инструкции

 

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Шкаф за бања со огледала LHC002”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

3,299 ден

Слични производи…

Кабинет за бања BBC40WT

Само 5 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

5,899 ден

Полица за бања BBC64WT

Само 1 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

7,499 ден

Шкаф за под мијалник BBK04BX

Само 5 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

4,799 ден

3,299 ден

Само 5 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart