Полици

Категории

Прикажувам 1–24 од 36 резултати

Аголни ѕидни полици LLS831B01

Доставата за овој производ е бесплатна за: 20-30 дена

1,999 ден

Полица за книги LBC12BX

Само 3 останати на залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

7,299 ден

Организатор за вино LWR020B01

Само 2 останати на залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

5,999 ден

Библиотека со 6 нивоа LLS062B01

Само 1 останати на залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

5,999 ден

Полица за книги LBC67BXV1

На залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

5,499 ден

Шкаф за бања BBK160X01

Само 2 останати на залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

4,799 ден

Полица за бања BBC64WT

Само 1 останати на залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

7,499 ден

Полица за книги LLS47BX

Доставата за овој производ е бесплатна за: 20-30 дена

6,699 ден

Ѕидна полица LWS26BX

Само 3 останати на залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

1,999 ден

Библиотека со 6 рафтови LLS119B01

Доставата за овој производ е бесплатна за: 20-30 дена

6,399 ден

Полица за книги LLS155B01

Само 2 останати на залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

7,399 ден

Полица LLS105B01

Само 3 останати на залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

7,299 ден

Полица за книги со 6 нивоа LLS114B01V1

Само 3 останати на залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

7,800 ден

Организатор за чевли SONGMICS LSA25BK

На залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

2,299 ден

Клупа за чевли VASAGLE LBS75X

Само 1 останати на залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

5,299 ден

Кујнска полица VASAGLE KKS019B01

Доставата за овој производ е бесплатна за: 20-30 дена

6,600 ден

Полица за чевли VASAGLE LBS078B01

Доставата за овој производ е бесплатна за: 20-30 дена

4,699 ден

Бамбусова полица за во бања SONGMICS BTS01WT

Доставата за овој производ е бесплатна за: 20-30 дена

4,699 ден

Голема полица VASAGLE LLS107B01

На залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

8,999 ден

Полица од бамбус SONGMICS LBS04N

Само 3 останати на залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

2,599 ден

Водич за купување полици

Без разлика на големината на вашиот дом, полиците се дискретно и непроценливо решение за складирање. Користејќи празен ѕиден простор за чување на практични и украсни предмети, полиците доаѓаат во широк спектар на големини и материјали за да одговараат на вашиот дом и буџетот.

Видови на полици:

-Вградени полици
Главно овој стил на полици е прикачен на страничните ѕидови со помош на завртки за поддршка. Овие полици се идеални за вдлабнатини на оџаци, бидејќи го максимизира ѕидниот простор за складирање.

-Прилагодливи полици со дупчиња
Вертикалните алуминиумски или челични шини се прицврстени на ѕид. Овие полици се одлични ако сакате да ја прилагодите висината, бидејќи едноставно ги ставате држачите во друга дупка.

-Пловечки полици
Овие полици стануваат сè поатрактивна опција бидејќи даваат убав и модернистички изглед на вашиот ѕид. Пловечките полици користат подолги држачи како цевки кои се прицврстени на ѕидот и вметнати во вистинската полица.

Материјали за полици:

-Полици од иверица
Овие полици се изработени од слоеви на дрво залепени заедно, иверицата е популарна и најприфатлива опција за полици. Може да се најде во различни густини и е многу подостапна од вистинското дрво.  Издржлива е и отпорна на вода. Често држи природно зрно, што го прави одлично за боење. По желба, рабовите може да се обложат со дрвена обвивка.

-Полици од МДФ
МДФ е одличен за приспособување, бидејќи може лесно да се обои. Направено е од многу дрвени влакна споени под притисок. Неговиот мазен финиш и рабови го прават идеален за сложувалка или создавање заоблени агли, бидејќи не се расцепува лесно. МДФ е појак и погуст од обичната иверица.

-Дрвени полици
Атрактивна и долготрајна опција за полици, полиците од вистинско дрво вклучуваат даб, бор и орев. Со уникатни природни зрна, вистинското дрво има безвременска привлечност. Лесно се бојадисува и ќе ви трае со години и години.

-Акрилни полици
Стилски и современ стил на полици, акрилот е направен од термопластика, обично доаѓа во проѕирни листови. Внесува модерен шмек во вашите ентериери и е лесен за поставување. И покрај нивниот изглед налик на стакло, акрилните полици се силни и издржливи.

Ѕидни полици
Декоративни полици
Рафт со полици
Метални полици
Polici za na zid
Полици за книги
Аголна полица VASAGLE LLS34X photo review
Б****** М******
Функционална. Стабилна. Доставениот производ одговара на ...
Функционална. Стабилна. Доставениот производ одговара на интернет описот. Лесна за монтажа. Прекрасна. Собира многу.
Полица за книги VASAGLE LLS101B01 photo review
Полица за книги VASAGLE LLS101B01 photo review
Полица за книги VASAGLE LLS101B01 photo review
Полица за книги VASAGLE LLS101B01 photo review
Полица за книги VASAGLE LLS101B01 photo review
Полица за книги VASAGLE LLS101B01 photo review
Полица за книги VASAGLE LLS101B01 photo review
Полица за книги VASAGLE LLS101B01 photo review
+6
Ф******** В******
Полица во индустриски стил, која навистина ми се допаѓа, ...
Полица во индустриски стил, која навистина ми се допаѓа, одлично се вклопува со остатокот од мебелот, изгледа цврста и беше многу лесна за составување, секогаш совршена и пред предвиденото. За жал, не давам 5 ѕвезди бидејќи шипката на која требаше да се монтира стапалото беше празна, не можеше да се навртува, што ја загрозува стабилноста на полицата. Бидејќи веќе склопив сè и го решив проблемот со сам трик, мислев дека не вреди да го вратам назад.
Полица за книги VASAGLE LLS101B01 photo review
Џ***
Брза, сигурна испорака, целосна и без оштетувања или нешт...
Брза, сигурна испорака, целосна и без оштетувања или нешто слично. Исто така беше многу лесно да се постави самостојно. Барав висока, но тесна полица во која можам да складирам доста книги/манга. Стои до вратата од собата и не зафаќа премногу простор, тесен е ;) Дефинитивно изгледа добро, без разлика дали е со книги или украси.
Полица за книги VASAGLE LLS101B01 photo review
М****
Многу ми се допаѓа, робустен е и убав.
Полица за книги VASAGLE LLS101B01 photo review
Ф****** Г*****
Убаво е. Одлична вредност за парите 🙂😀
Полица за книги VASAGLE LLS101B01 photo review
Р****** М*****
Пристигна порано од очекуваното, многу лесно се склопува ...
Пристигна порано од очекуваното, многу лесно се склопува и е совршено за употребата што ја имав на ум. Надвор од очекувањата
Полица за книги VASAGLE LLS101B01 photo review
С********
Одлична полица. Супер лесно се склопува, користевме дрво.
Полица за книги VASAGLE LLS101B01 photo review
А*******
Убава, едноставна и практична за склопување ☺️
Полица за книги VASAGLE LLS101B01 photo review
К***** н*
Барав отворена библиотека за да можам да ја ставам во раб...
Барав отворена библиотека за да можам да ја ставам во работната соба и на неа да ги поставам сите работи на мојот сопруг, фантастичен е, простран и покрај големината и пред се отпорен и естетски изгледа одлично, апсолутно го препорачувам
Полица за книги VASAGLE LLS101B01 photo review
К***** н*
Полица/кабинет/полица за книги, навистина убава со индуст...
Полица/кабинет/полица за книги, навистина убава со индустриски стил кој искрено ме полудува. Пристигна добро спакуван и без никакви гребнатини, лесно разбирливи инструкции и склопувањето беше исто така прилично едноставно. Добив две од нив како полица за книги. Јас целосно препорачувам. Севкупно е прилично цврст, дури и ако не го залепите на ѕидот.
Полица за книги VASAGLE LLS101B01 photo review
Полица за книги VASAGLE LLS101B01 photo review
Полица за книги VASAGLE LLS101B01 photo review
Полица за книги VASAGLE LLS101B01 photo review
+2
Е**** Б**
Многу е убав, тежок е и има многу едноставни упатства за ...
Многу е убав, тежок е и има многу едноставни упатства за склопување. Со нетрпение го очекуваме остатокот од соодветниот мебел
Полица за книги VASAGLE LLS101B01 photo review
Полица за книги VASAGLE LLS101B01 photo review
Полица за книги VASAGLE LLS101B01 photo review
+1
А**** К*******
Ја купив полицата за тераса. Всушност, никогаш нема конта...
Ја купив полицата за тераса. Всушност, никогаш нема контакт со дождот на местото на инсталација. Ајде да видиме како е тоа. Ја прикачив долната табла на едната страна поради надворешен штекер и ја подигнав нагоре. Според мене изгледа прилично добро. Стабилноста сè уште е таму. Сè на сè е супер за цената.
Повеќе
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart